#
#

Команда

Професійна і цілісна команда – невід’ємна складова будь-якої юридичної фірми, яка прагне виправдати довіру клієнтів. S&P Law Office завжди дбає про те, щоб її співробітники дивилися в одному напрямку і підтримували єдині високі стандарти якості надання послуг.

Індивідуальність та командна робота: два в одному

Команда фірми не є великою, але відзначається своєю цілісністю та чіткою структуризацією. Запросивши до співпраці одного юриста, ви отримуєте послуги усієї нашої фірми, адже ми несемо спільну відповідальність за наші проекти і завжди підставляємо плече один одному. Це дозволяє нам знаходити найбільш ефективні та дієві рішення, надавати професійні юридичні послуги в чітко окреслені, мінімальні терміни, приділяти клієнтам необхідну їм увагу на кожному етапі ведення проектів. Такий підхід, виклад сформованої позиції простою і доступною мовою, а також прозорість роботи та швидке реагування на потреби клієнтів сприяють побудові багаторічних відносин фірми з ними на засадах взаємної довіри.

Декілька слів про керівника та партнерів

#


Тарас Стадник
Керуючий партнер

Важливим гравцем у нашій злагодженій команді є той, хто задає темп і правила роботи – керівник Тарас Стадник – партнер, адвокат, член Асоціації адвокатів України та Асоціації правників України, чия бездоганна робота надихає кожного підтримувати чудову репутацію фірми. Тарас Стадник спеціалізується на питаннях господарського та податкового права. Окрім того, сфера його багаторічної юридичної практики включає значний досвід у галузі банківського та фінансового права, зокрема, у вирішенні справ пов’язаних з банкрутством та реструктуризацією боргів. Освіта – Львівський національний університет ім. Івана Франка.

Вільне володіння українською та англійською мовами та дипломатичний талант роблять його неперевершеним у переговорах, що є цінною складовою професіоналізму спеціаліста у сфері права. Тарас Стадник тримає руку на пульсі останніх змін та тенденцій у законодавстві, адже бере активну участь у семінарах та конференціях, консультує клієнтів з різноманітних питань його експертизи. Має успішний досвід представництва в загальних, господарських, адміністративних судах, оскільки розроблені ним правові позиції базуються не лише на нормах чинного законодавства, а й з урахуванням актуальної судової практики.

#


Геннадій Влахно
Партнер

Непересічну роль в роботі команди відіграє партнер Геннадій Влахно – юрист з багаторічним досвідом роботи на керівних посадах в органах податкової адміністрації в м. Києві. Блискучі знання він отримав в Національній академії внутрішніх справ України, завдяки чому на сьогоднішній день є фахівцем у податкових і митних питаннях, торгівлі та дистрибуції, сфері зовнішньоекономічних питань, надає професійну юридичну підтримку платникам податків і консультує з питань реструктуризації та податкової оптимізації.

Ближче з гравцями нашої юридичної команди Ви можете познайомитися перейшовши за посиланням :

Наші цінності

Ми всі в першу чергу хочемо бути командою, яка має спільну гарну мету. Тому кожен, хто до нас приєднується, має розділяти наші непохитні цінності:

Проблему нашого клієнта не варто вважати проблемою, це лише черговий привід проявити свій талант і знайти її позитивне вирішення.

Якщо Ви – представник середнього та великого бізнесу, юрист, власник чи директор компанії і прагнете отримати кваліфіковану допомогу або юридичну консультацію там, де зрозуміють ваші потреби – команда S&P Law Office завжди відкрита до співпраці.