#
#

Клієнти

#

Pyramida – лідер в сегменті кухонної техніки на ринку України.

Продукція компанії Pyramida реалізується у всіх куточках Україні та за її межами, представлена як у великих торгівельних мережах зі світовим ім’ям так і у роздрібних дилерів та інтернет магазинах. Pyramida є партнером відомих телевізійних проектів та всеукраїнських тематичних фестивалів, що робить її продукцію впізнаваною та популярною.

Завдяки німецькому підходу до дизайну і технологій, бренд визнаний як дизайнерами інтер'єру, так і сотнями тисяч користувачів вбудованої техніки. Pyramida відповідально будує відносини з партнерами та ще більш серйозно – зі споживачами.

#

Автоцентр "Атлант-М Лепсе" – є офіційним дилером Volkswagen AG в Києві та Київській області, відкритий 10 листопада 2000 року.

Автоцентр "Атлант-М Лепсе" був відзначений почесним званням "Кращий дилер Volkswagen в Україні" та за підсумками 2001-2008 рр. почесної нагороди "Кращий сервіс року"!

На сьогодні автоцентр "Атлант-М Лепсе" – найбільший сервісний центр Volkswagen в Східній Європі.

#

"Кемпінг Трейд" – основний постачальник продукції для відпочинку в роздрібні та інтернет-магазини, а також в усі великі DIY-мережі.

Фахівці компанії "Кемпінг Трейд" встановили перед собою цікаву задачу – розвинути культуру активного і комфортного відпочинку в Україні. Ми хочемо забезпечити кожного українця першокласним спорядженням!